Gishtat e këmbës të Afërdita Dreshaj ÇMENDËN fansat: Është photoshop apo… (FOTO) – AlpeGossip
Gishtat e këmbës të Afërdita Dreshaj ÇMENDËN fansat: Është photoshop apo… (FOTO)

Gishtat e këmbës të Afërdita Dreshaj ÇMENDËN fansat: Është photoshop apo… (FOTO)

Për disa ditë rresht, duhet të qëndronim larg profilit të Afërdita Dreshajt në Instagram. Story i saj ishte i mbushur me foto dhe video nga festa e saj e “çmendur” e beqarisë. Aty mund të gjeje gjithçka; vajza të bukura, seksi, party të çmendur, kazino, bikini, plazh, një pamje mrekullueshme nga hoteli…që vetëm kur i themi na bëjmë të ndihemi keq.

E megjithatë, duket se fotot e saj, nuk kanë kaluar pa u vënë re nga sytë shqiponjë. Një postimin e fundit në Instagram, Afërdita është akuzuar se ka zgjatur këmbët me photoshop. Gishtat e saj të këmbës (edhe pse mendojmë se deri sot nuk kishit shkuar deri aq poshtë për t’i parë) janë paksa të çuditshme.

Si mund të jenë gishtat e këmbës aq të gjatë? Janë të përpunuara me photoshop, apo kemi të bëjmë me këndin e gabuar të fotos.