“DO NA MUNGOSH”/ Adelina Tahiri humb njeriun më të dashur të familjes (FOTO) – AlpeGossip
“DO NA MUNGOSH”/ Adelina Tahiri humb njeriun më të dashur të familjes (FOTO)

“DO NA MUNGOSH”/ Adelina Tahiri humb njeriun më të dashur të familjes (FOTO)

Dita e djeshme ka qënë ditë zie në familjen e këngëtares së njohur Adelina Tahirit. Nëpërmjet një njoftimi këngëtarja ka njoftuar se njeriu me i dashur i familjes ka ndërruar jetë.

Dhe bëhet fjalë për gjyshen e këngëtares të cilën ajo e quan nënë. Këngëtarja nuk ka zbuluar shkakun e vdekjes së saj, megjithatë duket se ajo është lënduar shumë nga kjo humbje.

Image