Soni Malaj nuk e fsheh më të fejuarin! Fotografohen bashkë në një event – AlpeGossip
Soni Malaj nuk e fsheh më të fejuarin! Fotografohen bashkë në një event

Soni Malaj nuk e fsheh më të fejuarin! Fotografohen bashkë në një event

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra sonte ka hapur dyqanin e saj, ndërsa pjesë e këtij eventi janë bërë edhe miq të shumtë të saj.

E ajo që ra në sy në këtë festë është edhe këngëtarja shqiptare Soni Malaj e cila u shfaq me të fejuarin e saj, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë që Soni pas ndarjes nga bashkëshorti i saj italian me të cilin ka dhe një vajzë, i ka pas tejet të rezervuara daljet në publik me të fejuarin e saj të ri./Indeksonline/