“I VË FLAKËN RRJETIT”/ Modelja shfaqet seksi me bikini (FOTO) – AlpeGossip
“I VË FLAKËN RRJETIT”/ Modelja shfaqet seksi me bikini (FOTO)

“I VË FLAKËN RRJETIT”/ Modelja shfaqet seksi me bikini (FOTO)

Ajo ka argëtuar ndjekësit e saj në Instagram me fotografitë që ka publikuar nga pushimi në Filipine.

Dhe Louise Thompson nuk zhgënjeu as këtë herë, kur publikoi imazhe ku shfaqet në bikini.

22 vjeçarja ka treguar fizikun, teksa ka pozuar e veshur në bikini, në të cilat ka treguar rezultatin e punës së shumtë që ajo bën në palestër.