ANJEZA SHAHINI BËHET NËNË/ Zbulon emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO) – AlpeGossip
ANJEZA SHAHINI BËHET NËNË/ Zbulon emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO)

ANJEZA SHAHINI BËHET NËNË/ Zbulon emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO)

Pritjes së ëmbël për Anjeza Shahinin i erdhi fundi. Ditën e sotme këngëtarja shqiptare ka ndarë me të gjithë lajmin se është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një fotografi, në të cilën shihet fëmija brenda një makine dhe disa dhurata për të.

Anjeza ka zbuluar se fëmija i saj i parë është vajzë dhe duket shumë e lumtur që këtë vit do të festojë 8 marsin e parë si nënë. Gjithashtu ajo ka treguar se vajzës i kanë vendosur emrin Victoria, një emër me origjinë latine që do të thotë fitore. “Kët vit festoj ditën e gruas si një mami e një vajze të vogël sa një gogël, që quhet Tori (Victoria Kelis Connolly”, – ka shkruar Anjeza në postimin e saj në ‘Instagram’. Ne i urojmë vogëlushes jetë të gjatë e të lumtur pranë prindërve të saj.