Modelja e njohur “çmend” rrjetin me fotot nudo, joshëse dhe tërësisht lakuriq në shkallë – AlpeGossip
Modelja e njohur “çmend” rrjetin me fotot nudo, joshëse dhe tërësisht lakuriq në shkallë

Modelja e njohur “çmend” rrjetin me fotot nudo, joshëse dhe tërësisht lakuriq në shkallë

Kendall Jenner, një nga modelet më të paguara në botë ka “tërbuar” edhe njëherë rrjetin me disa poza të nxehta që i ka postuar në profilin e saj në Instagram.
Ajo është një nga modelet më të paguara të pasarelave dhe kishte kohë që kishte munguar në rrjetet sociale pas një pauze.

Pozat e saj nudo po bëjnë xhiron e rrjetit, pasi edhe vetë format e saj janë perfekte.

Dy fotot e realizuara nga Sasha Samsonova, kanë marrë shumë vëmendje nga ndjekësit e saj.