SHOKON VAJZA! U lidh me 55-vjeçarin: Mami më tha se kemi të dyja shije – AlpeGossip
SHOKON VAJZA! U lidh me 55-vjeçarin: Mami më tha se kemi të dyja shije

SHOKON VAJZA! U lidh me 55-vjeçarin: Mami më tha se kemi të dyja shije

Një 25-vjeçare ka lidhur jetën e saj me një burrë 30 vjet më të madh se vetje.
Lidhja mes tyre filloi shumë mirë, por problemi i vetëm që kanë është paragjykimi i shoqërisë.

Për dashurinë nuk ka moshë, kështu thotë një thënie popullore.

Kjo është ajo që ndodhi me Ryan Rosado, 25 vjeçe e cila u njoh me Steven Russel, 55 vjeç, gjatë një dreke pune. Tërheqja mes tyre ishte shumë intensive dhe ata vendosën të dilnin së bashku.

Gjërat filluan të ndodhnin pak nga pak dhe filluan një marrëdhënie dashurie.

Vajza është shprehur:

Të dy ne e dinim se kur u takuam kishte një tërheqje të menjëhershme dhe shumë intensive”
Ajo tha më tej:

Kur i thashë nënës sime, ajo më tha “ne të dy kemi shije të mirë në meshkuj”. Familja ime gjithmonë thotë se mosha nuk ka rëndësi kur dikush është i rritur, sepse nuk përcakton asgjë për atë person”
Ryan kishte pranimin dhe mbështetjen e familjes së saj, por fat i ndryshëm u zhvillua me të dashurin.

Steven gjeti kundërshtimin e vajzave të tij të 23 dhe 26 vjeç, të cilat nuk donin ta pranonin atë, pasi fare mirë ajo mund të ishte vajza e tij.