Shihni makinën super-luksoze të Andrra Destanit (FOTO) – AlpeGossip
Shihni makinën super-luksoze të Andrra Destanit (FOTO)

Shihni makinën super-luksoze të Andrra Destanit (FOTO)

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, nuk është një emër i panjohur në showbizin shqiptar.

Tashmë, ajo nuk njihet vetëm si gruaja e këngëtarit, por edhe për shkak të biznesit që sapo ka hapur, “Andrra Couture”.

Andrra është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe nuk nguron tu tregojë më shumë fansave për aktivitetin e përditshëm. Në rrjetet sociale, ajo poston foto të shumta, dhe kësaj radhe na ka treguar makinën e saj, super-luksoze.