Françeska Jaçe mposht frikën dhe ndez rrjetin… (FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe mposht frikën dhe ndez rrjetin… (FOTO)

Françeska Jaçe mposht frikën dhe ndez rrjetin… (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga vajzat më sexy të lakuara në media.
Dhe tashmë që çshtë kthyer ‘çokollatë’ nga pushimet në Republikën Domenikane duket akoma më tunduese.

Në postimet e fundit në Instagramin e saj Françi duket super tërheqëse me format e saj bombastike.

Në një prej fotove ajo ka mposhtur frikën duke mbajtur në dorë një iguana. Ndërsa vetën e ka cilësuar si vajzë ‘dëti’.