Këngëtari i njohur shqiptar: Këtu kanë vlerë vetëm njerëzit ordinerë dhe k****t që bëhen të famshme, ndërsa ne… - AlpeGossip
Këngëtari i njohur shqiptar: Këtu kanë vlerë vetëm njerëzit ordinerë dhe k****t që bëhen të famshme, ndërsa ne…

Këngëtari i njohur shqiptar: Këtu kanë vlerë vetëm njerëzit ordinerë dhe k****t që bëhen të famshme, ndërsa ne…

Këngëtari i njohur, Elton Deda, ka shprehur keqardhjen e tij, për faktin se mediat i kushtojnë shumë pak vëmendje kulturës dhe merren me njerëz pas asnjë vlerë, që bëhen të famshëm pikërisht prej medias.

“Gjithçka ordinere qe ndodh, histori seksi ose njerez pa asnje lloj vlere qe behen te famshem brenda dites, lajme pa kurrfare brendie, servilizma per perkrahje politike, ose futje hundesh neper gjera private te njerezve…

Keto i bejne me shume qejf dhe zell.

Por askush nuk foli per koncertin e 3 Musketiereve dhe as per koncertin e Albanit, per kete ere te re qe po e gezon qytetin tone.

Askujt nga mediat tona nuk i intereson kultura dhe gjerat e mira qe me aq mundim i bejme.

Kjo eshte vertet per te ardhur keq”, shkruan i keqardhur këngëtari i njohur.