Eni Vasili përlotet LIVE në studio! I mbijetuari i “Kampit të Tepelenës” rëqeth publikun dhe bën moderatoren të… (FOTO) – AlpeGossip
Eni Vasili përlotet LIVE në studio! I mbijetuari i “Kampit të Tepelenës” rëqeth publikun dhe bën moderatoren të… (FOTO)

Eni Vasili përlotet LIVE në studio! I mbijetuari i “Kampit të Tepelenës” rëqeth publikun dhe bën moderatoren të… (FOTO)

Moderatorja e njohur e “Studio e Hapur” u përlot mbrëmjen e sotme gjatë transmetimit të emisionit të saj.

Ka qenë i ftuari Simon Miraka, i mbijetuar nga Kampi Tepelenës. Mirakaj në një ballafaqim me të shkuarën po flet për jetën në këtë kamp, moshën kur është dërguar në kamp dhe vuajtjet që ka kaluar atje. Ka qenë pikërisht historia e Zotit Miraka që ka prekur moderatoren./AlpeNews.al/