Pasi Ledioni e qortoi, Sara Hoxha “shkrin” zemrat e të gjithëve me foton krah të birit: KURRË nuk e… – AlpeGossip
Pasi Ledioni e qortoi, Sara Hoxha “shkrin” zemrat e të gjithëve me foton krah të birit: KURRË nuk e…

Pasi Ledioni e qortoi, Sara Hoxha “shkrin” zemrat e të gjithëve me foton krah të birit: KURRË nuk e…

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një video ku nipi i saj London Noor shfaqet duke luajtur me ushqimin dhe duke u ndotur siç bëjnë zakonisht fëmijët.
Mirëpo gjatë videos shohim se babai i tij, moderatori Ledion Liço i largon pjatën nga duart dhe i thotë “stop”.

Ama duket se Sara nuk është një mami e rreptë si Ledioni dhe sot ka publikuar foton më të bukur me të birin.

Ata prej disa ditësh janë larguar me familjen e saj për disa ditë pushimi, që filluan me plazhin në Maldives dhe tashmë janë zhvendosur drejt Londrës. Bashkangjitur fotos, Sara ka shkruar: “Kurrë nuk mund ta dija se zemra ime do të mbante kaq shumë dashuri”. Fotoja dhe fjalët flasin vetë…