“FASADË E KRIMBUR”/ Egla e zhgënjyer nga Romeo, shpërthen në ofendime… – AlpeGossip
“FASADË E KRIMBUR”/ Egla e zhgënjyer nga Romeo, shpërthen në ofendime…

“FASADË E KRIMBUR”/ Egla e zhgënjyer nga Romeo, shpërthen në ofendime…

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, BBV3, nuk kanë ndalur. Edhe pse janë ditët e fundit në shtëpi banorët kanë vijuar debatet e tyre duke komentuar dhe analizuar situatat e hershme. Ata kanë akuzuar dhe njëri-tjetrin për aleanca dhe jo vërtetësi në lojë.

Së fundmi Egla duket e zhgënjyer nga Romeo edhe pse kjo e fundit e dërgoi banorin në një televotim për finalistin e parë.

Gjatë darkës së djeshme banorja ka debatuar ashpër dhe me ofendime me Romeon gjithashtu i është shprehur se është penduar që e ka mbajtur afër dhe ka bërë aq sa e ka mbajtur

“Ishte një gjë për gratë por ti je një fasadë e poshtër e krimbur, e grisur ku nuk ka ku e kap as qeni. Ti do kishe qenë jashtë fokusit tim nëse do t’a kisha kuptuar si je që në fillim, nuk më vjen inat më vjen keq për ty” i ka thënë Egla Romeos në mbrëmje.