OLSA MUHAMETI LARGOHET NGA “PËR’PUTHEN”? Autorja reagon për herë të parë: Ja çfarë do të ndodhë – AlpeGossip
OLSA MUHAMETI LARGOHET NGA “PËR’PUTHEN”? Autorja reagon për herë të parë: Ja çfarë do të ndodhë

OLSA MUHAMETI LARGOHET NGA “PËR’PUTHEN”? Autorja reagon për herë të parë: Ja çfarë do të ndodhë

Pak ditë më parë burime për “Kryefjala.com” treguan se Olsa Muhameti do të largohej nga “Përputhen” dhe se produksionin do ta merrte në dorë vetë Lori Hoxha.

Olsa Muhameti largohet nga 'Përputhen'? Autorja reagon për

Mirëpo, si qëndron e vërteta? Olsa ka reaguar me anë të një postimi në Instagram duke i hedhur poshtë këto lajme e duke zbuluar se “Përputhen” do të rikthehet së shpejti.

Olsa Muhameti largohet nga 'Përputhen'? Autorja reagon për

“E çuna… Po prisni audicionet e “Për’Puthen”? Ja edhe pak, mos u mërzisni”, ka shkruar autorja në Instastory.

Olsa Muhameti largohet nga 'Përputhen'? Autorja reagon për

Olsa Muhameti largohet nga 'Përputhen'? Autorja reagon për

Olsa Muhameti largohet nga 'Përputhen'? Autorja reagon për