I KUJTOJNË TË BIJËN/ Robert Berisha përlotet në emision (FOTO) – AlpeGossip
I KUJTOJNË TË BIJËN/ Robert Berisha përlotet në emision (FOTO)

I KUJTOJNË TË BIJËN/ Robert Berisha përlotet në emision (FOTO)

Robert Berisha prej dy muajsh po jeton qëndron në Tiranë për shkak të pjesëmarrjes në “Dance with me”. Këngëtari fundjavave shkon në Kosovë për të kaluar kohë me bashkëshorten Norën dhe të bijën Reneen, por kjo kohë sigurisht nuk është e mjaftueshme dhe atë e merr malli.

Roberti ishte i ftuar  ditën e djeshme në një intervistë për “Sevenbizz” ku moderatori Meriton Mjekiqi e pyeti nëse po i mungon familja.

“Shumë, shumë po mërzitem, sidomos për Reneen se është në atë moshën që po flet, di të kërkojë, më thërret babi, goxha po mërzitem. Por çfarë të bëj, e kam pranuar ftesën me shumë qejf”, u shpreh Roberti me sytë e përlotur.