“GOCA PËRMBAHUNI”/ Reperi më SEKSI ndryshon pamje, ja si duket ai me…(FOTO) – AlpeGossip
“GOCA PËRMBAHUNI”/ Reperi më SEKSI ndryshon pamje, ja si duket ai me…(FOTO)

“GOCA PËRMBAHUNI”/ Reperi më SEKSI ndryshon pamje, ja si duket ai me…(FOTO)

Njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar dhe po ashtu shumë i talentuar, Ledri Vula është goxha aktiv në rrjetet sociale.

Këngëtari është një ndër reperit shqiptarët më seksi dhe më tërheqës me pamjen dhe fizikun e tij. Këtë e dëshmon edhe numri i ndjekësve që ka në rrjetin social Instagram dhe komentet që i bëjnë atij

Së fundi, ai ka publikuar një foto ku shihet me një pamje krejt ndryshe por që i shkojn dhe e bëjnë atë më të pëlqyer./AlpeNews.al