Jona Spahiu 4 muajshe shatëzënë, shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
Jona Spahiu 4 muajshe shatëzënë, shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Jona Spahiu 4 muajshe shatëzënë, shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Jona Spahiu është një nga moderatoret më të komentuara si për anën profesionale dhe atë private, por këtë të fundit e ka mbajtur aq të fshehtë saqë vetëm pak ditë më parë u mësua se ajo është 4-muajshe shtatzënë.

Moderatorja e ka fshehur barkun në postimet e saj në rrjete sociale, por në ekran duket se e ka patur të pamundur.

“Metropol24” ka fotografuar Jonën në puntatën e saj të fundit të emisionit “Pa filtër” ku asaj i duket barku i rrumbullakosur.

Ndonëse moderatorja bukuroshe i mbante duart kryq, sërish barku dallohej.

Kujtojmë që Jona dhe partneri i saj Frenkli do të kurorëzojë dashurinë e tyre me martesë muajin tjetër.