“Kim-omania!” Njihuni me 5 vajzat e showbiz-it shqiptar që ngjajnë ‘copy-paste’ si Kim Kardashian (FOTO) – AlpeGossip
“Kim-omania!” Njihuni me 5 vajzat e showbiz-it shqiptar që ngjajnë ‘copy-paste’ si Kim Kardashian (FOTO)

“Kim-omania!” Njihuni me 5 vajzat e showbiz-it shqiptar që ngjajnë ‘copy-paste’ si Kim Kardashian (FOTO)

“Kim-omania” është përhapur si virus në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm. Showbiz-i shqiptar tashmë nuk ka nevojë më për KIM K pasi i ka disa vjaza të ngjashme me të. Shpesh herë shohim lajme ku shkruhet se kjo këngëtare apo ish- banorja e Big Brother apo modelja e njohur ka ngjashmëri të frikshme më të famshmen KIM KARDASHIAN, apo mundohen ta kopjojnë. Në emisionin Fun Day me moderatoren Fatma Methasani u disktua për këto 5 vajza, të cilat janë disa prej tyre:

1.E para që mban titullin KIM K shqiptar është Fjolla Morina. Thuajse Copy-Paste dhe ngjashmëria është në nivele të frikshme.

2.Megi Pojani, gazetare dhe personazh mjaft i njohur në rrjete sociale dhe mund ta quajmë yll instagrami.

3.Shpesh herë Elvana Gjatën e komentojnë dhe e krahasojnë se do të kopjojë Kim K dhe fotoja që shohim më poshtë e tregon më mirë.

4.Nora Istrefi edhe këngëtarja e shumë HIT-eve është përfolur për ngjashmërinë apo mundimin e kopjimit të Kim Kardashian.

5.Mimoza Krasniqi ish-banore e Big Brother e njohur shumë nga publiku,sic e shihni dhe në foto ajo duket të jetë një alla KARDASHIAN./intv.al/