Linda Rei flet troç për Luana Vjollcën dhe operacionet plastike. Mendoj që… (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei flet troç për Luana Vjollcën dhe operacionet plastike. Mendoj që… (FOTO)

Linda Rei flet troç për Luana Vjollcën dhe operacionet plastike. Mendoj që… (FOTO)

Është bërë trend kohët e fundit në instagram ku ndjekësit bëjnë pyetje kundrejtë personave dhe ata i publikojnë në profilet e tyre. Këtij trendi nuk i shpëtoi dot as Linda Rei, por në një version ndryshe, pasi ajo u ka kërkuar ndjekësve të saj pyetje rreth personazheve publik shqiptarë. E krahas shumë pyetjeve, njëra ishte nëse Luana ka kryer operacione plastike.

Por Linda u tregua shumë diplomate me përgjigjen e saj duke e quajtur shumë të bukur edhe nëse ka bërë edhe nëse s’ka bërë. Ai tha që ka një mendim personal nëse ka bërë operacione ose jo, por që nuk është doktoreshtë ta vërtetojë ose mohojë. Si përfundim Linda i ka dhënë një “Big Up” Luanës.