Majlinda Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron me fjalët emocionuese: Ti je e… (FOTO) – AlpeGossip
Majlinda Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron me fjalët emocionuese: Ti je e… (FOTO)

Majlinda Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron me fjalët emocionuese: Ti je e… (FOTO)

Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Dhe duhet thënë se Kejda është vërtet një vajzë e bukur.

Ditën e sotme ajo ka pasur një urim për mamanë e saj e cila do të jetë Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal.

“Shumë krenare për mamin tim të pandalshme..Ti meriton shumë më shumë…”-ka shkruar Kejda ndërkohë që ka publikuar disa foto me të ëmën.