“MIKE TË VJETRA”/ Roza Lati dhe Ingrit Gjoni i “verbuan” të gjithë me veshjet e tyre (FOTO) – AlpeGossip
“MIKE TË VJETRA”/ Roza Lati dhe Ingrit Gjoni i “verbuan” të gjithë me veshjet e tyre (FOTO)

“MIKE TË VJETRA”/ Roza Lati dhe Ingrit Gjoni i “verbuan” të gjithë me veshjet e tyre (FOTO)

Roza Lati dhe Ingrit Gjoni ishin të ftuara mbrëmjen e djeshme në eventin “Frida Xhoi & Xhei”.

Dy bukuroshet ishin të veshur me fustanë e “jumpsuit” me xixa duke “verbuar” kështu të gjithë të ftuarit.

“Mike të vjetra”, shkruan Roza pranë fotos të publikuar në Instagram ku shfaqet krahë për krahë me Ingritin.