NUK E FSHEH MË/ Adelina i hap djalit të vogël “Instagram” (FOTO) – AlpeGossip
NUK E FSHEH MË/ Adelina i hap djalit të vogël “Instagram” (FOTO)

NUK E FSHEH MË/ Adelina i hap djalit të vogël “Instagram” (FOTO)

Adelina Tahiri ka vendosur të dalë hapur bashkë me të birin Jon. Deri para pak javëve këngëtarja e njohur përpiqej ta fshihte fytyrën e djalit të saj, por ky vendim ka ndryshuar.

 

Pasi realizoi një set shumë special me të për festat e fundvitit, Adelina ka vendosur që të hapë edhe një profil në ‘Instagram’ me emrin e djalit. Disa nga fotot e të voglit Jon tashmë janë publikuar.

Fëmija i parë për këngëtaren dhe bashkëshortin e saj Serjoza Markov erdhi në jetë rreth dy muaj më herët. Tashmë të gjithë do të munden ta shohin Jonin teksa rritet çdo ditë.