ZBULOHEN DATAT/ Ja kur do të mbahet festivali i “Këngës Magjike” këtë vit (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHEN DATAT/ Ja kur do të mbahet festivali i “Këngës Magjike” këtë vit (FOTO)

ZBULOHEN DATAT/ Ja kur do të mbahet festivali i “Këngës Magjike” këtë vit (FOTO)

Këtë vit është edicioni i 20-të i festivalit të “Këngës Magjike”, ku këngëtarët garojnë me njëri-tjetrin për çmimet e shumta dhe vendin e parë.

Faqja zyrtare e “Këngës Magjike” në Instagram ka bërë të ditur së fundmi datat kur do të mbahet edicioni i 20-të.

“Ne Pallatin e Koncerteve, ne datat 5 dhe 6 dhjetor jane netet gjysmefinale te Kenga Magjike, edicioni 20-te. Data 8 dhjetor do te jete edhe finalja e madhe e Festivalit. Biletat i gjeni prane Pallatit te Koncerteve.”- është njoftuar në rrjetin social instagram.