SI DY PIKA UJI/ Adrola dhe Kristina publikojnë foton “e ëmbël” dhe duken si motra binjake (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Adrola dhe Kristina publikojnë foton “e ëmbël” dhe duken si motra binjake (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Adrola dhe Kristina publikojnë foton “e ëmbël” dhe duken si motra binjake (FOTO)

Dy modelet e njohura shqiptare Adrola dhe Kristina ndodhen në Franc ku po festojn ditëlindjen e djalit të Adrolës. Vajzat janë mikesha prej shumë vitesh edhe  miqësin e tyre e tregojnë edhe në rrjetet sociale ku publikojn foto të shumta dhe komenete te profili i njëra tjetrës

Ditën e  sotme Adrola ka publikuar një foto ku  shohim se Adrola dhe Kristina kanë marrë shumë hije në pamje dhe duken si motra binjake.

Të veshura njësoj me beretë të zezë Adrola dhe Kristina dhe buzët e kuqe , modlete duken si dy pika ujë.