“BUKURI E PAZBULUAR”/ Rita Ora vjen me pushime në Shqipëri bashkë me familjen e saj? (FOTO) – AlpeGossip
“BUKURI E PAZBULUAR”/ Rita Ora vjen me pushime në Shqipëri bashkë me familjen e saj? (FOTO)

“BUKURI E PAZBULUAR”/ Rita Ora vjen me pushime në Shqipëri bashkë me familjen e saj? (FOTO)

Prindërit e Rita Orës, Vera dhe Besnik kanë vendosur që këtë verë t’i kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar. Ka qenë Vera ajo që e bëri të ditur duke postuar në Instagram një foto krah bashkëshorti e duke treguar se po i shijon shumë këto pushime.

“Turizmi shqiptar, bukuri e pazbuluar, ia vlejti pritja”, shkruan Vera, në postimin ku ka rënë në sy komenti i Ritës, e cila ka treguar se i ka shumë zili prindërit që po bëjnë pushime në atdheun e tyre.

“E dua jetën tënde”, komenton Rita.