Elia Zaharia në Paris me bashkëshortin/ Zbulon vendin e preferuar me pamje përrallore (FOTO) – AlpeGossip
Elia Zaharia në Paris me bashkëshortin/ Zbulon vendin e preferuar me pamje përrallore (FOTO)

Elia Zaharia në Paris me bashkëshortin/ Zbulon vendin e preferuar me pamje përrallore (FOTO)

Aktorja e njohur Elia Zaharia ka udhëtuar së fundmi me bashkëshortin e saj Princ Leka drejt Parisit. Vizitat e tyre në shtete të ndryshme të Europës nuk janë të rralla, por këtë herë Elia ndan me të gjithë një foto nga vendi i saj i preferuar në qytetin magjepsës. Jardin De Luxembourg (Parku i Luxembourg) është një atraksionet më të rëndësishme të Parisit. Pas tij fshihet një histori e veçantë që daton shekuj më parë.

Rezultate imazhesh për jardin de luxembourg paris

Ky park ofron pamje përrallore dhe vizitohet nga miliona turist çdo vit. Foto e publikuar nga Elia është shkëputur nga vizita në destinacionin në fjalë krah bashkëshortit të saj.