NDJEKËSI I ZBULON SEKRETIN/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë martuar në fshehtësi (FOTO) – AlpeGossip
NDJEKËSI I ZBULON SEKRETIN/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë martuar në fshehtësi (FOTO)

NDJEKËSI I ZBULON SEKRETIN/ Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë martuar në fshehtësi (FOTO)

Një vit më parë, buzë liqenit Como në Itali teksa ishin të ulur në një stol, Shkëlzen Berisha propozoi për martesë partneren e tij Armina Mevlani.

Dhe që nga ajo ditë, të gjithë jemi sy e veshë se kur do të organizohet dasma, si do të jetë dekori, fustani i nuses dhe çdo detaj tjetër! Mirëpo në një komunikim me fansat, Armina ngriti dyshimet se ajo dhe Shkëlzeni janë martuar në fshehtësi.

“Pranon të martohesh me mua?”- e pyeti fansi në gjuhën spanjolle.

“U vonove shumë”- i përgjigjet Armina.

Më herët, Armina është shprehur se martesa është në planet e tyre, por ende nuk kanë vendosur një datë. Gjithashtu, ajo nënvizoi se kanë dëshirë të realizojnë një dasmë intime.