NË DEDIKIMIN PËR NËNËN/ Fansat konfuzë pyesin Aurela Hoxhën: Është mami apo motra? (FOTO) – AlpeGossip
NË DEDIKIMIN PËR NËNËN/ Fansat konfuzë pyesin Aurela Hoxhën: Është mami apo motra? (FOTO)

NË DEDIKIMIN PËR NËNËN/ Fansat konfuzë pyesin Aurela Hoxhën: Është mami apo motra? (FOTO)

Ditën e sotme, modelja e njohur Aurela Hoxha i ka bërë një dedikim mjaft special nënës së saj me rastin e ditëlindjes. “Gëzuar ditëlindjen mamit tim. Të dua”, shkruan ajo krahas fotos së znj. Eli. Mirëpo ajo që i ka rënë në sy fansave është pa dyshim bukuria dhe freskia e saj. Madje ata arrijnë deri aty sa ta pyesin Aurelën nëse është mami apo motra e saj, dule qenë se ajo ngjan mjaft e re. Me siguri këto komente do e kenë bërë Aurelën të ndihet edhe më mirë, pasi çdo vajze i pëlqejnë komplimentet për nënën.