2 VITE LARG EKRANIT/ Shikoni sa ka ndryshuar Ledion Liço, FOTON e publikon vetë Sara – AlpeGossip
2 VITE LARG EKRANIT/ Shikoni sa ka ndryshuar Ledion Liço, FOTON e publikon vetë Sara

2 VITE LARG EKRANIT/ Shikoni sa ka ndryshuar Ledion Liço, FOTON e publikon vetë Sara

Ledion Liço është një ndër moderatorët më të pëlqyer shqiptarë. Prej 2 vitesh ai është shkëputur plotësisht nga ekrani dhe nga rrjetet sociale po ashtu.

Është partnerja e tij Sara Hoxha ajo që ka publikuar së fundmi një foto me Ledionin, një foto që tregon sa shumë ka ndryshuar moderatori.