BABY GEE DHE NOIZY NË NJË LIDHJE? Reperja lë komentin dyshues në foton e tij (FOTO) – AlpeGossip
BABY GEE DHE NOIZY NË NJË LIDHJE? Reperja lë komentin dyshues në foton e tij (FOTO)

BABY GEE DHE NOIZY NË NJË LIDHJE? Reperja lë komentin dyshues në foton e tij (FOTO)

Pas lajmeve që qarkulluan se reperja Baby Gee ishte ndarë nga i dashuri i saj Lim Hoti, tashmë rradhën e ka një tjetër lajm. Vëmendjen na e ka tërhequr një koment i kësaj të fundit në një foto të Noizy-t pa bluzë ku tregohet trupi i tij i formuar.

Një koment i tillë mjaftoi dhe tani të gjithë kanë ngritur dyshime se mos reperët kanë ndonjë marrëdhënie me njëri-tjetrin.

A thoni të ketë qenë Noizy shkaktari i ndarjes së mëparshme të reperes?