“NJË TAKIM I PAPRITUR DO JETË PËR…”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi – AlpeGossip
“NJË TAKIM I PAPRITUR DO JETË PËR…”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

“NJË TAKIM I PAPRITUR DO JETË PËR…”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat këtë fundvit. Njëra prej tyre do marrë një lajm të mirë nga një takim dhe bëhet fjalë për shenjën e Dashit. Më poshtë keni parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi
Do keni nje takim qe sjell lajme te mira por konkretisht kane mbetur diku ne ndonje sirtar apo orar pritjeje

Demi
Do perpiqeni me cdo kusht te perfitoni ekonomikisht nga optimizmi qe ju ka kapur dhe nga deshira per te bashkepunuar me pasion dhe flert

Binjaket
Si per cudi do terhiqni dritat e publicitetit ne nje moment ku gjetiu luhet loja dhe perplasjet e verteta

Gaforrja
Perball obligimeve detyrimeve dhe bisedave serioze do terhiqeni ne privatesine tuaj per te lozur infermieresh

Luani
I miri dhe i keqi sot nuk do kene dallim per ju mjafton t’ju bejne punen qe kerkoni apo tju pergjigjen pyetjeve tuaja

Virgjeresha
Dikush do ju terheq venendjen me llafe dhe pune te vogla dhe ju do humbni spektaklin e madh te jetes tuaj

Peshorja
Do tentoni ne rruge te shkurter te zgjidhni nje problem te madh ligjor apo udhetimi dhe kjo do ju ul ne pozite si performance

Akrepi
Nese tani ju prisni konkretisht nje njeri apo nje placke ekonomike do merrni vetem llafe dhe shtyrje afatesh

Shigjetari
Do jeni si nje udhetar i pandreqshem dhe aspak i kujdesshem duke harruar cdo gje mbrapa vetem te ecni para

Bricjapi
Sharmin e Dimerimit do ja u marri Shigjetari qe per asnje arsye nuk e kupton te ftohtin nd ndjesit tuaja

Ujori
Ju do keni gjithcka qe te tjeret nuk e kane dhe kjo ju vjen se ju nuk po pretendoni asgje dhe po merrni gjithcka

Peshqit
Do arrini te beni nje ndryshim ne ambjentet tuaja por qe nuk i pershtatet momentit qe do oxhak jo dritare.