TËRHEQ VËMENDJEN MEDIAVE NDËRKOMBËTARE/ Luana Vjollca krahasohet me yllin e muzikës serbe (FOTO) – AlpeGossip
TËRHEQ VËMENDJEN MEDIAVE NDËRKOMBËTARE/ Luana Vjollca krahasohet me yllin e muzikës serbe (FOTO)

TËRHEQ VËMENDJEN MEDIAVE NDËRKOMBËTARE/ Luana Vjollca krahasohet me yllin e muzikës serbe (FOTO)

Luana Vjollca padyshim që është një ndër personazhet më të suksesshëm shqiptarë të momentit.

Projektet e saj muzikore kanë bërë shumë bujë dhe së fundmi ajo ka tërhequr edhe vëmendjen e mediave ndërkombëtare.

Media boshnjake “Express” i ka dedikuar moderators seksi një shkrim dhe në të e krahason me emra të njohur në të gjithë botën.

Në titull ata shkruajnë se Luana Vjollca është Jelena Karleusa shqiptare dhe në brendësi të tij ndajnë disa detaje lidhur me jetën e saj.

“Express” shkruan se Luana është e fiksuar pas gerimit dhe fotove seksi duke e krahasuar atë me Kim Kardashian dhe Pamela Anderson.

Ky sukses për këngëtaren ka ardhur pas bashkëpunimit të suksesshëm më Faydee më këngën “Habibi”, e cila ka thyer rekorde klikimesh.