”GJETA BINJAKEN”/ Klea Huta poston foton e këngëtares që të gjithë e njohim dhe ju do të habiteni nga ngjashmëria – AlpeGossip
”GJETA BINJAKEN”/ Klea Huta poston foton e këngëtares që të gjithë e njohim dhe ju do të habiteni nga ngjashmëria

”GJETA BINJAKEN”/ Klea Huta poston foton e këngëtares që të gjithë e njohim dhe ju do të habiteni nga ngjashmëria

Moderatorja bukuroshe Klea Huta ka qenë dhe vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në media dhe ndër më të dashurat për publikun.

Klea së fundmi ka postuar në Instastrory foton më të re të Dua Lipës dhe shkruan se ka gjetur binjaken e saj pasi dy vajzat ngjajnë shumë.

“Nuk mund ta besoj. Gjeta binjaken time”, shkruan Klea.

Kujtojmë që Klea është fanse e Duas dhe madje e ka takuar atë vitin e kaluar. Moderatorja është shprehur gjithashtu se Dua e ka frymëzuar edhe në veshje.