Motra e këngëtarit shqiptar po i çmend të gjithë me bukurinë dhe format bombastike – AlpeGossip
Motra e këngëtarit shqiptar po i çmend të gjithë me bukurinë dhe format bombastike

Motra e këngëtarit shqiptar po i çmend të gjithë me bukurinë dhe format bombastike

Ndonëse nuk ka preferuar të jetë pjesë e televizionit, duke ardhur nga një familje artistësh nuk kishte si t’i shpëtonte syrit të mediave. Motra e këngëtarit të hitit “Po du me t’pa”, Albatrit Muqiqit ka rënë shumë në sy për bukurinë.

 

Albiona poston shpeshherë në rrjete sociale foto ku tregon edhe format bombastike duke bërë kështu të komentohet shumë nga mediat.

Në foton e fundit ajo shfaqet shumë seksi me një fustan të zi, të ngjitur pas trupit duke ekspozuar gjoksin.

Albiona është vajza e dy këngëtarëve të mirënjohur të skenës muzikore shqiptare, Nystret Muqiqi e Merita Spahiu.