PROVOKON KEQ/ Me fustanin super të shkurtër, Linda Rei filmon veten nga poshtë (FOTO) – AlpeGossip
PROVOKON KEQ/ Me fustanin super të shkurtër, Linda Rei filmon veten nga poshtë (FOTO)

PROVOKON KEQ/ Me fustanin super të shkurtër, Linda Rei filmon veten nga poshtë (FOTO)

Në emisione e spektakle nuk po e shihni më, por Linda Rei vazhdon të tërheq vëmendjen nga postimet e saj në Instagram në të cilat nuk ngurron të provokojë.

Së fundmi makeup artistja ka postuar një seri fotosh shumë seksi nga plazhi.

Ndërsa pasditen e sotme ka provokuar me një video ku shfaqet para pasqyrës duke filmuar veten nga poshtë dhe më pas këmbët.

E veshur me një fustan shumë të shkurtër, Linda edhe këtë herë i ktheu të gjithë sytë nga vetja me këtë video.