Pasi “ON Records” bllokuan këngën MADAM, reagojnë Mozzik, Getinjo dhe Loredana: E keqja e… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi “ON Records” bllokuan këngën MADAM, reagojnë Mozzik, Getinjo dhe Loredana: E keqja e… (FOTO)

Pasi “ON Records” bllokuan këngën MADAM, reagojnë Mozzik, Getinjo dhe Loredana: E keqja e… (FOTO)

Para pak muajsh reperët e njohur, Mozzik dhe Getinjo kanë qenë pjesë e label-it muzikor, “ON Records”. Edhe pse kishin kontratë prej 5 vitesh, marrëdhënia e tyre me këtë kompani muzikore përfundoi më shpejt.

Pavarësisht kësaj përçarje grupi, të dyja palët gëzojnë ende sukses, madje Mozzik së fundmi ka publikuar dy këngë: “Te Amo” dhe “Madam”. Të dyja këto këngë morën një shikueshmëri mjaft të madhe në YouTube. “Madam” pa bërë ende një muaj nga publikimi arriti të kapë 7 milion klikime, por sot nëse e kërkoni nuk gjendet dhe kjo pasi “ZzapnCriss” ka bllokuar këtë këngë.

Por pas këtij veprimi reagon edhe reperi i njohur, Mozzik ku nëpërmjet disa ‘insta story’ ka shkruar “Marre ju qoftë”.

Ndërkohë ka reaguar edhe Getinjo ku shkruan se nuk po i shan por nëse munden le të ndalojnë publikun që mos i dëgjojë, pas kësaj po që i jep dorën.

Edhe Loredana ka bërë një postim me shkrim në gjuhën gjermane: E keqja e tyre!