LUANA VJOLLCA E PYET PËR DEPUTETEN MË SIMPATIKE/ Ervin Salianji “na befasoi” duke zgjedhur Grida Dumën (VIDEO) – AlpeGossip
LUANA VJOLLCA E PYET PËR DEPUTETEN MË SIMPATIKE/ Ervin Salianji “na befasoi” duke zgjedhur Grida Dumën (VIDEO)

LUANA VJOLLCA E PYET PËR DEPUTETEN MË SIMPATIKE/ Ervin Salianji “na befasoi” duke zgjedhur Grida Dumën (VIDEO)

Ditën e djeshme moderatorja Luana Vjollca ka filluar emisionin “shiko kush luan”. Ku dy ndër vipat e ftuar kanë qenë këngëtari Kastro Zizo dhe deputeti Ervin Salianji.

Në lojën e pulstantit Luana u ka drejtuar pyetjen: Cila është deputetja më simaptike në parlament?

Ervini nuk ka nguruar të përgjigjet dhe ka zgjedhur emrin e deputetes Grida Duma.