I LË TË GJITHA PAS/ Këngëtarja e ”Xing me Ermalin” ”çmend” rrjetin me fotot e nxehta (FOTO) – AlpeGossip
I LË TË GJITHA PAS/ Këngëtarja e ”Xing me Ermalin” ”çmend” rrjetin me fotot e nxehta (FOTO)

I LË TË GJITHA PAS/ Këngëtarja e ”Xing me Ermalin” ”çmend” rrjetin me fotot e nxehta (FOTO)

Dy velinat e “Xing me Ermalin”, Kejvina dhe Belinda kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave këtë verë me fotot nga pushimet duke u shfaqur në super formë me rrobabanjo.

Mirëpo s’keni parë akoma këngëtaren e “Xing me Ermalin”, Olimpia Smajlaj e cila do t’ju lë gojëhapur me fotot që ka postuar gjatë pushimeve.

Me linja perfekte e për t’u pasur zili, Olimpia i ka çmendur ndjekësit këtë verë.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta dhe mijëra pëlqime.