U THA SE ËSHTË NDARË NGA YOUNG ZERKA/ Ronela Hajati reagon për herë të parë:Nuk kam thënë…(FOTO) – AlpeGossip
U THA SE ËSHTË NDARË NGA YOUNG ZERKA/ Ronela Hajati reagon për herë të parë:Nuk kam thënë…(FOTO)

U THA SE ËSHTË NDARË NGA YOUNG ZERKA/ Ronela Hajati reagon për herë të parë:Nuk kam thënë…(FOTO)

Kohët e fundit mediat shqiptare kanë shkruar për një ftohje të marrëdhënies mes Ronela Hajatit dhe Young Zerkës. Thuhet se ata janë në një lidhje prej kohësh edhe pse këtë gjë nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht. Në një intervistë për “Thumb” Ronela i është përgjigjur tashethemeve të fundit për ndarje.

E pyetur nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu mbi këtë gjë ajo është shprehur:

“Unë s’kam thënë ndonëjherë e lidhur që të ndahem.

Zerka tha jam single? Edhe unë single jam.”

Pra duket se gjërat nuk kanë ndryshuar edhe pse përgjigja e Ronelës sërish lë vend për dyshim