”ÇA ËSHTË SHPËRBLIMI?” Luana Vjollca ia thotë Marinës troç në mes të ndjekësve: Një pjatë me… (FOTO) – AlpeGossip
”ÇA ËSHTË SHPËRBLIMI?” Luana Vjollca ia thotë Marinës troç në mes të ndjekësve: Një pjatë me… (FOTO)

”ÇA ËSHTË SHPËRBLIMI?” Luana Vjollca ia thotë Marinës troç në mes të ndjekësve: Një pjatë me… (FOTO)

Luana dhe Marina janë dy nga motrat më të njohura e të ndjekura shqiptare. Të dyja bukuroshet janë tepër aktive në instagram ku dhe postojnë foto dhe video të ndryshme nga jeta e tyre personale dhe profesionale.

Pak ditë më parë Luana postoi një foto që i bëri të gjithë të mendojnë se përshkak të unazës që mbante, ishte fejuar me Krenarin, të dashurin e saj prej vitesh.

Bukuroshja e kishte shoqëruar foton me shkrimin: Më shkruani një përshkrim dhe unë do të zgjedh më spacialin.

Ajo ç’ka nuk kishim vënë re në këtë foto ishte komenti i Marinës që e pyeste: Ça është shpërblimi?

Luana nuk e ka humbur rastin e këtij komenti për ti bërë të tjerët të qeshin duke iu kthyer: Një pjatë groshë.

Mesa duket, Marina e paska ndarë mendjen që do ketë përshkrimin më të veçantë, por dhe Luana paska menduar mirë për shpërblimin… /AlpeGossip.al