“DUKESH MOSHA E GJYSHIT TIM”/ Vajza e Niko Peleshit i tregon vendin të moshuarit që e ngacmoi – AlpeGossip
“DUKESH MOSHA E GJYSHIT TIM”/ Vajza e Niko Peleshit i tregon vendin të moshuarit që e ngacmoi

“DUKESH MOSHA E GJYSHIT TIM”/ Vajza e Niko Peleshit i tregon vendin të moshuarit që e ngacmoi

Ajo u njoh fillimisht si vajza e ministrit Niko Peleshi, por Aleksia tashmë ka arritur të krijojë një grup ndjekësish në Instagram që e njohin si një vajzë ambicioze me shumë ëndrra dhe qëllime në jetë.

Bukuroshja brune e cila është 16 vjeçe, është mjaft aktive në Instagram, ku publikon vazhdimisht foto nga momente të veçanta nga jeta e saj.

Së fundi, ajo u ka kërkuar ndjekësve t’i bëjnë pyetje interesante në Instagram, por jo gjithçka ka shkuar siç duhet.

Një ndjekës i moshuar i ka shkruar një koment të pavend në Instagram, por Aleksia ia ka kthyer më së

miri:

“Të kem afër tani”, shkruan i moshuari ndërsa Aleksia ia kthen:

“Dukesh mosha e gjyshit tim, dashke dhe këtë afër më duket”.

Ajo i referohet burgut dhe madje publikon një foto qelie për t’i treguar vendin të gjithë atyre që ngacmojnë vajzat minorene.

View this post on Instagram

not like this i bet

A post shared by 𝑨𝑷 (@aleksiapeleshi) on