“BISHA” E INSTAGRAMIT/ Kjo modele sapo i nxori të gjitha (FOTO+18) – AlpeGossip
“BISHA” E INSTAGRAMIT/ Kjo modele sapo i nxori të gjitha (FOTO+18)

“BISHA” E INSTAGRAMIT/ Kjo modele sapo i nxori të gjitha (FOTO+18)

Sofia Jamora po vazhdon ta shijojë një verë fantastike, dhe t’i “qerasë” ndjekësit me fotografi përvëluese nga pushimet.

Pasi qëndroi disa ditë në bregdetin italian, bukuroshja amerikane shkoi për t’u larë e për t’u rrezitur në Greqi.

Në të dy vendet, ajo realizoi disa foto marramendëse, duke treguar trupin super, super seksi.

Në Greqi, ajo madje ka pozuar edhe duke u larë nudo në det.