SUPERSEKSI SI ASNJËHERË/ Fotot e NXEHTA të Alesia Bamit: Për pushime me… – AlpeGossip
SUPERSEKSI SI ASNJËHERË/ Fotot e NXEHTA të Alesia Bamit: Për pushime me…

SUPERSEKSI SI ASNJËHERË/ Fotot e NXEHTA të Alesia Bamit: Për pushime me…

Është pa dyshim ndër femrat më seksi në vendin tonë dhe më sa duket Alesia Bami di ta përdor shumë mirë këtë “kartë” në favor të saj.

Së fundmi velina e emisionit “Stop” është duke shijuar pushimet e saj në një vend malor, e pikërisht në Theth.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto mjaft seksi dhe provokuese duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe duke lënë pa fjalë fansat.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja “turbullon” ndekjësit pasi publikon gjithnjë foto mjaft provokuese në rrjete sociale.