“ÇFARË FEMRE…”/ Arjola Demiri i bën dedikimin vetes (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË FEMRE…”/ Arjola Demiri i bën dedikimin vetes (FOTO)

“ÇFARË FEMRE…”/ Arjola Demiri i bën dedikimin vetes (FOTO)

Që prej daljes nga “Big Brother VIP”, aktorja e njohur, Arjola Demiri është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan herë pas here foto nga përditshmëria, ku dhe merr shumë komente nga fansat.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, Arjola ka postuar në Instagram disa foto të sajat, ku shfaqet me kapele dhe shumë trendy.

“Shif çfarë femre ka bo nana”, ka shkruar ajo krahas fotove, të cilat janë pëlqyer shumë.No description available.