LAJM I ËMBËL/ Mariola Kaçani bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Mariola Kaçani bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

LAJM I ËMBËL/ Mariola Kaçani bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Mariola Kaçani është bërë nënë për herë të parë. Ka qenë partneri i saj që ka ndarë lajmin e bukur në rrjete sociale.

“Dita më e bukur e jetës tonë, që nuk do ta harrojmë kurrë. Zoti na bekoi me djalin tonë. Faleminderit Zot”, ka shkruar ai dhe postimi është rishpërndarë më pas dhe nga këngëtarja.

Mariola e ka sjellë në jetë djalin ditën e djeshme, ndërsa dhe vëllai i saj, Jurgeni, i ka kushtuar një këngë nipit që sapo ka ardhur në jetë.