Tani nuk ka më DYSHIME/ Pasi FSHIU fotot, i dashuri miliarder mbështet Morenën para të gjithëve… – AlpeGossip
Tani nuk ka më DYSHIME/ Pasi FSHIU fotot, i dashuri miliarder mbështet Morenën para të gjithëve…

Tani nuk ka më DYSHIME/ Pasi FSHIU fotot, i dashuri miliarder mbështet Morenën para të gjithëve…

Morena ditën e djeshme është vendosur në qendër të thashethemeve nga mediat rozë dhe shkak për këtë është bërë zbulimi i të dashurit të saj miliarder Sasha Sobhan.

Një foto e publikuar nga i dashuri i saj Sasha Sobhanit zbuloi gjithçka. Morena shfaqej duke e përqafuar nga prapa miliarderin teksa ai shkruante se të duash është lumturia e vetme në këtë jetë.

 

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka sjellë projektin e ri muzikor që ia ka dedikuar femrave dhe atmosferës që krijojnë kudo që shkojnë.

Në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ DAGZ, ajo publikoi këngën “Femnat”, të cilin e ka xhiruar në Stamboll të Turqisë.

Dhe e dini çfarë? I pari që e ka mbështetur këngën e saj ka qenë pikërisht i dashuri i saj miliarder Sasha.

Në Insta Storyn e tij ai ka publikuar një pjesë të videoklipit dhe sipër ka vendosur një simbol zemre./AlpeNews.al/