“PUSHTON” RRJETET SOCIALE/ Kjo është peshkatarja më seksi në botë (FOTO) – AlpeGossip
“PUSHTON” RRJETET SOCIALE/ Kjo është peshkatarja më seksi në botë (FOTO)

“PUSHTON” RRJETET SOCIALE/ Kjo është peshkatarja më seksi në botë (FOTO)

Një ish-modele, e kthyer në peshkatare, ka mbledhur mijëra ndjekës në Instagram – dhe kjo nuk duket të jetë për shkak të aftësive të saj në peshkim.

Brooke Frecklington, ka pushtuar rrjetet sociale për shkak të formave të saj të përsosura të trupit, që e bëjnë atë tejet seksi.

Ajo shfaqet në postimet e saja duke kapur peshq të mëdhenj, përderisa ka të veshur vetëm bikini – e ndonjëherë as ato, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni si duket: