ËSHTË BARBIE APO LUANA? Këngëtarja nuk njihet fare me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË BARBIE APO LUANA? Këngëtarja nuk njihet fare me pamjen e re (FOTO)

ËSHTË BARBIE APO LUANA? Këngëtarja nuk njihet fare me pamjen e re (FOTO)

Luana Vjollca publikoi së fundmi videklipin e këngës “Yalla Habibi”, në bashkëpunim me këngëtarin me famë botërore Faydee. Kënga për rreth një javë ka marrë mbi 2 milionë klikime në Youtube duke pasur shumë sukses.

Në videoklip Luana u shfaq në një prej skenave bjonde dhe me këtë look është shfaqur edhe në fotot e fundit të postuara në Instagram.

Këngëtarja duket si një Barbie me flokët bjonde, me baluke, buzët  ngjyrë rozë dhe me një kostum të gjerë.

Komentet nga fansat kanë qenë pozitive dhe shumë e kanë krahasuar me një Barbie.