“E fiksuar pas markave të shtrenjta miliona-dollarëshe”/ Edhe kjo veshje e Lorit nuk lë pas “maninë” e saj – AlpeGossip
“E fiksuar pas markave të shtrenjta miliona-dollarëshe”/ Edhe kjo veshje e Lorit nuk lë pas “maninë” e saj

“E fiksuar pas markave të shtrenjta miliona-dollarëshe”/ Edhe kjo veshje e Lorit nuk lë pas “maninë” e saj

Është një nga fashionistet më në zë të momentit dhe jeta e saj e luksit i ka falur mundësinë që të jetë një nga vajzat më unikale të showbizz-it.

Na ka treguar se e adhuron faktit që të jetë e dashuruar pas modës së fundit dhe këtë herë ka qenë faqja e Instagramit, Whattheywearin e cila ka treguar se sa kushtojnë disa detaje në lukun e Lorit.

Një bluzë e markës “Magda Butrym” e cila kushton plot 715 euro dhe një palë atlete të markës “Balenciaga” të cilat kanë kushtuar plot 695 euro.

Shifra të larta për detaje që bëjnë diferencën! Lori Hoxha di si të jetë gjithmonë In.