“Më mungon shumë”, Emina Çunmulaj sapo na preku me këtë post. Publikon fotot e… – AlpeGossip
“Më mungon shumë”, Emina Çunmulaj sapo na preku me këtë post. Publikon fotot e…

“Më mungon shumë”, Emina Çunmulaj sapo na preku me këtë post. Publikon fotot e…

Ajo është një nga modelet më të famshme shqiptare që edhe në Amerikë ka arritur një seri suksesesh.

Tashmë është bërë nënë e një vogëlushe për herë të dytë dhe me postime në Instagram na ka treguar se bashkëshorti i saj kujdeset që ajo të ketë gjithë të mirat.

Ndonëse shpesh ajo na tregon momente nga jeta e saj, këtë herë Emina Cunmulaj është bërë paksa nostalgjike dhe ka kujtuar mamanë e saj që tashmë nuk jeton më.

Ëngjëlli im. Gëzuar ditëlindjen mami! Më mungon shumë…”, shkruan Emina në foton e postuar në Instastory.

emina.PNG

cfv_wo.PNG